Rechterhand zaakvoerder studiebureau bouwkunde
Je vindt deze job in: Talent in engineering Bouw Werf/Projectleider/Manager
Specialisatie
Talent in engineeringTewerkstelling
VoltijdsPlaats
WetterenRegime
Dag
Ben je een people manager?
Kan je prioriteiten stellen?
Heb je kennis AutoCAD?
3 x ja = jij bent de man/vrouw die we zoeken voor dit studiebureau (vaste job)!
Wat ga je doen?
- Als assistent zaakvoerder leid je in totaal 13 projectingenieurs. Eerst zal je beginnen als projectingenieur zodat je ingeburgerd bent wanneer je een tekenploeg aanstuurt en bestellingen doet.
- Als een nieuw project binnenkomt, dan zal je kijken wie van de 4 medewerkers vrij is. Je bekijkt de planning zodat alles op tijd opgemeten en uitgetekend is en het dossier vooruitgaat als Project Manager.
- Je gaat regelmatig mee met bouwheren om bepaalde zaken te bekijken: welk type van woning kan gebouwd worden (losse woningen, appartementen of een mix), verhouding grond en bebouwing, goed doorlatende grond waar je kan infiltreren enzovoorts.
- Je evalueert, stuurt bij en doet voorstellen om bepaalde investeringen of zaken te doen. Denk aan de aankoop van nieuwe software om efficiënter te werken, een promotiecampagne, of de beslissing om al dan niet in te gaan op een groot werk.
Waar ga je werken?
- Je team kent een mooie mix van leeftijden.
- Ze hebben een heel goede sfeer: twee keer per jaar gaan ze op stap, juist voor de winter en zomer. Een keer per maand is het frietdag. De laatste keer zijn ze gaan eten in d'Ouwe Hoeve in Sint-Martens-Latem. Een keer per jaar komen ze met hun zuster-studiebureau samen. Buiten het werk wordt er ook afgesproken voor wie wil, bijvoorbeeld voor een geboortereceptie.
- Ze hebben zo goed als geen verloop en hebben mensen tot 37 jaar anciënniteit in dienst (!). De meeste mensen werken al meer dan 10 jaar bij dit studiebureau.
- Je mag zelfstandig werken. Niemand zegt wat je 's ochtends tot 's avonds moet doen. De zaakvoerder komt één keer per week om eventuele problemen op te lossen als je niet verder kan met een dossier. Zodra jij in dienst bent als projectmanager, zal de zaakvoerder op termijn één keer per maand langskomen.
- Je hebt elkaar ook nodig. Je moet samen het werk gedaan krijgen.
- Er is altijd genoeg werk. Sterker zelfs, ze moeten werk beginnen weigeren.
- Het bedrijf is ambitieus om te groeien: ze willen de meetploegen vergroten en meer verkavelingen kunnen nemen. Ze hebben een heel mooi vast terugkerend cliënteel.
- Dit blijkt ook uit de investeringen die ze doen in meetmateriaal, telefooncentrale, computers, software, digitale registratie van uren.
- Ze hebben al veel gemoderniseerd, maar willen ook nog een eigen nieuwbouw zetten.
- Goed bereikbaar.
Waarom is dit iets voor jou?
Wat biedt jouw werkgever?
Twijfel je of je in aanmerking komt? Stem telefonisch af op 09 274 16 00 of mail naar engineering.gent@vindeenjob.be . We zien je sollicitatie graag tegemoet!
Ben jij het talent dat wij zoeken?
Ons TalentTeam komt graag met je in contact
-
Stefanie Hoeckman
Talent Manager
-
Sofie De Vriendt
Commercieel Talent